KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10335145
nr 1033 5145
Etsning
"Stockholm anno 1637", 8/20, motivet: 12x15 ca, signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 25 april 2016
kl 20:48:27
25/4 14:10:18
100 kr
25/4 20:24:46